Actavis İlaç

🌍 Yabancı Dış Merkezli
🌍
Durum: Yabancı — Dış Merkezli

Bu marka yabancı menşeilidir. Doğrudan boykot listesinde yer almamakla birlikte yabancı sermayeli bir firmadır. Yerli alternatifleri değerlendirebilirsiniz.

📦 Actavis İlaç Ürünleri (24)

Tüm Ürünleri Gör →
Actavis İlaç Actonel 75 mg 6 Tablet Actavis İlaç Actonel 75 mg 6 Tablet
Yabancı
Boykot Listene Ekle
Actavis İlaç Alfasid 375 mg 10 Tablet Actavis İlaç Alfasid 375 mg 10 Tablet
Yabancı
Boykot Listene Ekle
Actavis İlaç Alfasid 375 mg 14 Tablet Actavis İlaç Alfasid 375 mg 14 Tablet
Yabancı
Boykot Listene Ekle
Actavis İlaç Alfasid 750 mg 10 Tablet Actavis İlaç Alfasid 750 mg 10 Tablet
Yabancı
Boykot Listene Ekle
Actavis İlaç Alfasid 750 mg 14 Tablet Actavis İlaç Alfasid 750 mg 14 Tablet
Yabancı
Boykot Listene Ekle
Actavis İlaç Alfasid Şurup 250 mg 70 ml Actavis İlaç Alfasid Şurup 250 mg 70 ml
Yabancı
Boykot Listene Ekle
Actavis İlaç Alfasilin 1 g 1 Flakon Actavis İlaç Alfasilin 1 g 1 Flakon
Yabancı
Boykot Listene Ekle
Actavis İlaç Alfasilin 250 mg 1 Flakon Actavis İlaç Alfasilin 250 mg 1 Flakon
Yabancı
Boykot Listene Ekle
Actavis İlaç Alfasilin 500 mg 1 Flakon Actavis İlaç Alfasilin 500 mg 1 Flakon
Yabancı
Boykot Listene Ekle
Actavis İlaç Alfasilin Şurup 250 mg 80 ml Actavis İlaç Alfasilin Şurup 250 mg 80 ml
Yabancı
Boykot Listene Ekle
Actavis İlaç Alfoxil 1 g 15 Tablet Actavis İlaç Alfoxil 1 g 15 Tablet
Yabancı
Boykot Listene Ekle
Actavis İlaç Alfoxil 250 mg 1 Flakon Actavis İlaç Alfoxil 250 mg 1 Flakon
Yabancı
Boykot Listene Ekle
Actavis İlaç Alfoxil 500 mg 1 Flakon Actavis İlaç Alfoxil 500 mg 1 Flakon
Yabancı
Boykot Listene Ekle
Actavis İlaç Alfoxil Şurup 125 mg 100 ml Actavis İlaç Alfoxil Şurup 125 mg 100 ml
Yabancı
Boykot Listene Ekle
Actavis İlaç Bioment BID 1000 mg 10 Tablet Actavis İlaç Bioment BID 1000 mg 10 Tablet
Yabancı
Boykot Listene Ekle
Actavis İlaç Bioment BID 1000 mg 14 Tablet Actavis İlaç Bioment BID 1000 mg 14 Tablet
Yabancı
Boykot Listene Ekle
Actavis İlaç Bioment BID 625 mg 10 Tablet Actavis İlaç Bioment BID 625 mg 10 Tablet
Yabancı
Boykot Listene Ekle
Actavis İlaç Bioment BID 625 mg 14 Tablet Actavis İlaç Bioment BID 625 mg 14 Tablet
Yabancı
Boykot Listene Ekle
Actavis İlaç Bonacton 70 mg 4 Tablet Actavis İlaç Bonacton 70 mg 4 Tablet
Yabancı
Boykot Listene Ekle
Actavis İlaç Citara 20 mg 28 Tablet Actavis İlaç Citara 20 mg 28 Tablet
Yabancı
Boykot Listene Ekle
Actavis İlaç Citara 40 mg 28 Tablet Actavis İlaç Citara 40 mg 28 Tablet
Yabancı
Boykot Listene Ekle
Actavis İlaç Cravit 500 mg 100 ml Flakon Actavis İlaç Cravit 500 mg 100 ml Flakon
Yabancı
Boykot Listene Ekle

💬 Actavis İlaç Yorumları (0)

“Actavis İlaç” markasına ilk yorum yapan sen ol
Yorumları gör
Yorum yap
Yorum Yap
0
Boykot
Ara
Ürün Okut
Kategoriler
Hesabım
Kategoriler
8 Ana Sektör & Yüzlerce Marka
⚡ Tümünü Gör