Takeda İlaç

🌍 Yabancı Dış Merkezli 🌐 Japonya
Bağlı Olduğu Çatı Şirket / Holding Takeda
Takeda
🌍
Durum: Yabancı — Dış Merkezli

Bu marka yabancı menşeilidir. Doğrudan boykot listesinde yer almamakla birlikte yabancı sermayeli bir firmadır. Yerli alternatifleri değerlendirebilirsiniz.

🌐
Menşei Ülke Japonya
🏢
Çatı Şirket Takeda →
📍
Merkez Takeda

ℹ️ Takeda İlaç Hakkında

Takeda İlaç, Japonya merkezli Takeda bünyesinde faaliyet gösteren yabancı bir markadır. Takeda, Japonya merkezli çok uluslu ilaç şirketi. Sahibi yurt dışı (Japonya).

📦 Takeda İlaç Ürünleri (24)

Tüm Ürünleri Gör →
Takeda İlaç Adcetris 50 mg IV 1 Flakon Takeda İlaç Adcetris 50 mg IV 1 Flakon
Yabancı
Boykot Listene Ekle
Takeda İlaç Alunbrig 180 mg 28 Tablet Takeda İlaç Alunbrig 180 mg 28 Tablet
Yabancı
Boykot Listene Ekle
Takeda İlaç Alunbrig 30 mg 28 Tablet Takeda İlaç Alunbrig 30 mg 28 Tablet
Yabancı
Boykot Listene Ekle
Takeda İlaç Alunbrig 90 mg 28 Tablet Takeda İlaç Alunbrig 90 mg 28 Tablet
Yabancı
Boykot Listene Ekle
Takeda İlaç Alvesco 160 mcg 60 Doz Takeda İlaç Alvesco 160 mcg 60 Doz
Yabancı
Boykot Listene Ekle
Takeda İlaç Alvesco 80 mcg 60 Doz Takeda İlaç Alvesco 80 mcg 60 Doz
Yabancı
Boykot Listene Ekle
Takeda İlaç Bcg SSI Kültürü Takeda İlaç Bcg SSI Kültürü
Yabancı
Boykot Listene Ekle
Takeda İlaç Calcichew D3 Forte 30 Tablet Takeda İlaç Calcichew D3 Forte 30 Tablet
Yabancı
Boykot Listene Ekle
Takeda İlaç Ceprotin 500 IU 1 Flakon Takeda İlaç Ceprotin 500 IU 1 Flakon
Yabancı
Boykot Listene Ekle
Takeda İlaç Desmont 5/10 mg 90 Tablet Takeda İlaç Desmont 5/10 mg 90 Tablet
Yabancı
Boykot Listene Ekle
Takeda İlaç Duraprox 600 mg 20 Tablet Takeda İlaç Duraprox 600 mg 20 Tablet
Yabancı
Boykot Listene Ekle
Takeda İlaç Ebrantil 25 mg 5 Ampül Takeda İlaç Ebrantil 25 mg 5 Ampül
Yabancı
Boykot Listene Ekle
Takeda İlaç Ebrantil 50 mg 5 ampül Takeda İlaç Ebrantil 50 mg 5 ampül
Yabancı
Boykot Listene Ekle
Takeda İlaç Entyvio 300 mg 1 Flakon Takeda İlaç Entyvio 300 mg 1 Flakon
Yabancı
Boykot Listene Ekle
Takeda İlaç Feiba 500 IU 1 Flakon Takeda İlaç Feiba 500 IU 1 Flakon
Yabancı
Boykot Listene Ekle
Takeda İlaç Glipiom 15/1000 mg 30 Tablet Takeda İlaç Glipiom 15/1000 mg 30 Tablet
Yabancı
Boykot Listene Ekle

📞 Takeda İlaç İletişim Bilgileri

Resmi Web Sitesi

https://www.takeda.com

💬 Takeda İlaç Yorumları (0)

“Takeda İlaç” markasına ilk yorum yapan sen ol
Yorumları gör
Yorum yap
Yorum Yap
0
Boykot
Ara
Ürün Okut
Kategoriler
Hesabım
Kategoriler
8 Ana Sektör & Yüzlerce Marka
⚡ Tümünü Gör